KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072161

nr 1407 2161

Kerstin Lundberg. Flicka med kruka. Signerad. Olja på pannå, 64x31 cm. Yttermått inklusive ram: 70x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:29:48

25/6 07:08:34 1      Vinnande bud